Čo robí mladá charita

Mladacharita.sk ako platforma Slovenskej katolíckej charity je určená mladým ľuďom a prostredníctvom nej sa budeme snažiť o inovatívny prístup k zvyšovaniu povedomia mladých ľudí o rozvojových témach a solidarite k chudobným krajinám. Ide nám o vhodné priblíženie práve týchto tém.

Stránka bude pravidelne aktualizovaná o informácie o projektoch a umožní mladým zdieľať informácie o kampaniach a motivovať ich ku konkrétnym činom solidarity, poskytne priestor pre fórum, kde môžu prezentovať svoje názory a nápady. Stránka bude obsahovať vzdelávacie materiály pre školy na stiahnutie, kde si budú môcť aj učitelia stiahnuť spracované príklady na uskutočnenie rôznych workshopov, alebo súťaží. Stránka však bude určená aj k uverejňovaniu postojov a názorov mladých ľudí k témam, ktoré si sami vyberú, ako aj fotografií, či iných spôsobov prezentácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


sedem × 1 =

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>